• Laboratoria Przyszłości pracują pełną parą

• Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Misją Laboratoriów jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W naszej szkole, wielu uczniów miało już okazję uczestniczyć w lekcjach, na których wykorzystywany jest sprzęt rodem z przyszłości. Na zdjęciach można zobaczyć pełne zaangażowanie uczniów podczas zajęć z robotyki i modelowania 3D.

• Pierwsze projekty z klocków SkriKit

• W ramach Laboratorium Przyszłości uczniowie klasy 5b poznali narzędzia wchodzące w skład klocków SkriLab i wykonali swóje pierwsze projekty. SkriLab  łączy pracownię druku 3D, robotyki oraz programowania w spójne laboratorium edukacyjne.

• Pyszne owocowe sałatki klasy 2d

• 5 października uczniowie klasy 2 d rozpoczęli swoją przygodę z Laboratorium Przyszłości. Tego dnia w pięknie urządzonej sali przygotowali pyszne owocowe sałatki. Każda sałatka była wykonana według indywidualnego i niepowtarzalnego przepisu. Na stołach było mnóstwo kolorowych i zdrowych owoców, o których uczniowie uczyli się na poprzednich lekcjach. Sporządzone własnoręcznie sałatki smakowały wyśmienicie.

• Tosty klasy 6a

• Pieczemy gofry

• Kliknij zdjęcie, aby przejść na stronę szkolnego Facebooka

• Pyszne koktajle owocowe klasy Ib

• VIb kucharzyć chce...

• Kliknij  zdjęcie, aby przejść na stronę szkolnego Facebooka

• Drukujemy breloczki do naszych kluczy

• Było pysznie i kolorowo

• Kulinarne eksperymenty 6c

• Lekcje z klockami SkiKit

• Klocki SkriKit, zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości, znalazły ogromne uznanie i zainteresowanie u uczniów klas drugich naszej szkoły. Dzieci pierwszy projekt wykonały na podstawie dołączonych do klocków plansz. Bardzo świetnie sobie z tym zadaniem poradziły. Zbudowały także dodatkowe, własne konstrukcje.