• Zajęcia fotograficzne w ramach programu “Laboratoria Przyszłości”

• Cykliczne zajęcia kółka fotograficznego rozpoczęliśmy od teorii. Poznaliśmy kilka zasad rządzących kompozycją zdjęć (zasada trójpodziału, ustalenie pierwszego planu, obramowanie, symetria i linie wiodące) i rozpoczęliśmy aktywną pracę. Włączyliśmy własną inicjatywę twórczą i działamy. Szlifujemy swoje umiejętności, szukamy pomysłów i inspiracji. Tylko praktyka czyni mistrza, a my dążymy do doskonałości :)
          Sprzęt fotograficzny znajdujący się w pacowni zakupiony został w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.

• Kreatywność z klockami SkriKit - klasy piąte

•

Klasy piąte naszej szkoły po raz kolejny miały okazję konstruować niezwykłe budowne z klocków SkriKit zakupionych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Budowanie z klocków ciągle dostarcza wiele radości.
          Wydrukowane przez naszą drukarkę 3D kółka, umożliwiają wykonanie nowych, ciekawszych konstrukcji.
          Na wydrukowanie 4 kółek musimy czekać aż 6 godzin. Długo, ale warto.

• Kreatywność z klockami SkriKit - klasy drugie

•

Budowanie z klocków SkriKid zakupionych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości
          to ogromna radość i okazja do rozwijania kreatywności, pomysłowości,
          miejętności łączenia elementów i wykorzystania swych projektów w praktyce,
          np. dla naszych kochanych maskotek :)

• Dzień pizzy w klasie 6a

• Kliknij  zdjęcie, aby przejść na stronę szkolnego Facebooka

• Pyszne tosty 4b

• ​​​​​​​

21 marca ponownie uczniowie klasy 4b mieli zajęcia w Laboratorium Przyszłości – w kuchni. Tym razem pomagał nam szef kuchni z restauracji Loft – tata naszego kolegi Antka i mama Krystiana. Tosty były pyszne – palce lizać! Wszystkie zjedliśmy ze smakiem. Pracownię zostawiliśmy w nienagannym porządku.